Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

Oryantirik il yarışmalarına 10 kategoride 370 sporcu katıldı Bilgileri
  •   Konu Adı: Oryantirik il yarışmalarına 10 kategoride 370 sporcu katıldı
  •  Yazar: DüziçiLi
  •  Görüntülenme: 88
  •  Yanıtlar: 0


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oryantirik il yarışmalarına 10 kategoride 370 sporcu katıldı
#1
[Resim: oryantirik-yar%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1-yap%...=646&h=323]

Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 96.yılı etkinlikleri kapsamında Osmaniye Belediyesi ve Oryantirik İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 7 Ocak Oryantirik İl Yarışmaları yapıldı. Cebelibereket Kültür Merkezi civarı ve Vali Kerem Al yürüyüş yolunda yapılan Oryantirik il yarışmalarına 10 kategoride 370 sporcu katıldı.


Etkinlik ile ilgili konuşan Oryantirik Osmaniye İl Temsilcisi Mustafa Köşeli; “Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri kapsamında Osmaniye Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz Oryantirik il yarışmalarına katılan tüm sporculara, velilere, hocalarımıza ve bizlere bu imkanları sağlayan Belediye Başkanımız Kadir Kara’ya teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

7 Ocak Kurtuluş etkinlikleri kapsamında düzenlenen Oryantirik il yarışmaları ödül töreninde Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Bukan hazır bulundu. Derecelendirme sonrasında ilk beşe giren tüm sporculara Osmaniye Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Dereceye giren sporcular Minik Kızlar kategorisinde Gülnur Yiğitoğlu birinci, Ceylin Karataş ikinci, Ela Polatoğlu üçüncü, Minik Erkekler kategorisinde Serhun Eren Poyraz birinci, Yiğit Buğra Gür ikinci, Tunahan Savran üçüncü, Küçük Kızlar kategorisinde Aynur Yıldırım birinci, Emine Öztekin ikinci, İlayda Kılıç üçüncü, Küçük Erkekler kategorisinde Nazmi Cemil Ödemiş birinci, Ali Yavuz Güngör ikinci, Muhammed Esat Taşkın üçüncü, Yıldız Kızlar kategorisinde Gülbahar Önal birinci, Canan Çetinel ikinci, Müzeyyen Dudukan üçüncü, Yıldız Erkekler kategorisinde Yusuf Kaan Arslan birinci, Abdulkadir Sakar ikinci, Mustafa Keleş üçüncü, Genç Kızlar kategorisinde Öznur Bazna birinci, Ayşenur Köse ikinci, Esra Akbaba üçüncü, Genç Erkekler kategorisinde Sefa Orcan birinci, Selattin Soyduran ikinci, Ökkeş Remzi Karaca üçüncü, Büyük Bayanlar kategorisinde Fatma Çelik birinci, Emine Bulut ikinci, Sultan Kıyıcı üçüncü, Büyük Erkekler kategorisinde Yunus Emre Karakurt birinci, Altan Tufan ikinci ve İsmail Yıldırım üçüncü oldular.
Very Good
Alıntı


Bu Konudaki Yorumlar
Oryantirik il yarışmalarına 10 kategoride 370 sporcu katıldı - DüziçiLi - 01-01-2018, 11:26 AM

Foruma Git:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi