Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Forum

Tam Versiyon: Comodo Positive SSL
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Comodo Positive SSL Sertifikası
Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dakikalar içerisinde gerçekleşen hızlı online onaylama işlemi, en güçlü şifreleme teknolojisi, kaliteli müşteri desteği ve yüksek garanti oranları ile Positive SSL e-ticaret için en güvenli ortamı sağlamanıza yardımcı olur.


2048bitlik imzalama ve 256 bitlik şifreleme ile Positive SSL müşterilerinize en yüksek seviyede güvenlik sağlar.Comodo’nun site mühürleri ziyaretçilere görsel güven sağlayarak ziyaretçilerin müşterileriniz olması için en önemli öğelerden birisi olur.Göresel güven yanında sitenizin Dünya’nın en büyük güvenlik otoritesi tarafından korunuyor olması, müşteri güveni ve dolayısı ile kazancınızı arttırır.

Positive SSL Özellikleri

Hiçbir evrak gerektirmeyen Positive SSL ile 10dakika gibi kısa sürede sertifikanız kullanıma hazır olur.

Positive SSL Sertifika, sadece alan adı doğrulaması yapar.

Bir tek sertifika http://www.domain.com ve domain.com 'i korur.

Positive SSL Sertifikanın sağladığı 10.000$ sigorta bedeli ile tüm verileriniz uluslararası sigorta şirketleri tarafından güvence altına alınır.

Comodo Positive SSL

Comodo Positive SSL , sslturkiye.com'daki şevkli SSL teklifi olup site bilgilerini HTTPS protokolünü ve diğer daha pahalı sertifikaları kullanarak korur.

Sitenize gönderilen son kullanıcı bilgilerini korumak ve şifrelemek için bloglar, küçük işletmeler, küçük web siteleri için Comodo Positive SSL'yi öneriyoruz.
firmadan bir adet comodo positive ssl aldım. anında kurulumunu yaptılar. diğer firmalar 10 dolara satarken ssl türkiye 8 dolara satıyor. 7 dolar olacağını söylediler. 7 -24 teknik destekleri var. herkese tavsiye ediyorum.